Instalace domácího kina

Instalace domácího kina

Nákup, instalace a zapojení jednotlivých komponent domácího kina, nebo dokonce ozvučení celého bytu nebo rodinného domu není triviální záležitost. TV, SAT, DVD a další zdroje signálu vyžadují takové propojení abyste mohli elegantně zvolit co chcete sledovat bez toho aniž byste museli zápasit s několika ovaldači nebo dokonce kabely.
Připravujeme pro Vás návrhy instalací pro pokročilé, ale také doporučení profesionálních firem, které Vám instalaci navrhnou nebo dokonce zrealizují podle Vašich požadavků.
kabely

Stavební a přípravné práce

Víte jak rozmístit jednotlivé komponenty domácího kina? Slušnější AV zesilovač váží několik desítek kilo a odpovídající televize zabere metr až dva v prostoru nebo na stěně. Múžete použít Váš nábytek nebo budete muset některé kusy pořídit nově. Víte kudy povedete kabely k reproduktorům, anténám a elektrické zásuvce? Je ta zásuvka dostatečně dimenzovaná na všechyn komponenty, které hodláte teď nebo v budoucnu použít? To je jenom několik otázek, které budete muset promyslet dříve než se do celé akce pustíte.


Příště:

Topologie sítě

Integrace počítačů, mobilních zařízení a audiovideo komponent

Leave a Reply